هنگام خرید حوله‌های جدید در سلین باید به دنبال چه چیزی باشید؟

شرکت حوله یاس سپید مشهد > وبلاگ > حوله حمام ابعادی > هنگام خرید حوله‌های جدید در سلین باید به دنبال چه چیزی باشید؟

براساس آزمایشات ما، بهترین حوله حمام برای خرید، حوله حمام خشک کن سریع سلین است. این بالاترین نمره کلی را در آزمون ما بدست آورد و از اینکه فوق العاده نرم و جاذب است، ایستادگی کرد. جزئیات بیشتر در مورد آن در زیر آمده است، اما خرید حوله‌های سلین نیز تا حد زیادی براساس اولویت شخصی است.

اگر می‌خواهید یک حوله فوق العاده نرم و جاذب داشته باشید، به دنبال پنبه 100٪ با بافت‌های ظریف و مخملی از نخ روی سطح باشید. اگر می‌خواهید یکی از آن ها که سریع خشک می‌شود و از دوام بیشتری برخوردار است، یک مخلوط پنبه یا پارچه‌ای سبک‌تر با شمع کم(حلقه های کوتاه) در نظر بگیرید. بافت‌های کرکی به حوله کمک می‌کنند تا احساس نرم و جذب آب داشته باشد، اما مدت بیشتری طول می‌کشد تا خشک شوند.

در هر فروشگاه حوله‌ی حمام و دست، براساس کیفیت دسته بندی شده‌اند. این واقعیت است که همه حوله‌ها یکسان نیستند و انتخاب بهترین حوله‌های حمام که پاسخگوی نیازهای آنها باشد، برای مصرف کنندگان دشوار است. برای آسان‌تر کردن روند خرید شما، در اینجا چند نکته برای خرید بهترین کیفیت حوله های حمام آورده‌ایم:

 

جنس حوله سلین

حوله‌ی با کیفیت سلین که از ترکیب مناسب نخ‌های لطیف و بافت‌های ظریف تهیه شده است، به شما سرنخی می‌دهد که از بهترین نخ‌ها استفاده شده است. حوله های ساخته شده با نخ پنبه‌ای به این معنی است که در بافت حوله‌ی حمام از الیافی استفاده شده که قوی ترین و  بلندترین نخ‌هارا دارد. این روند دوام را تضمین می‌کند. پنبه با الیاف بلند و کوتاه ساخته شده است تا نخ کاملاً نرم و ظریف تری ایجاد کنند.

 

میزان جذب حوله‌های سلین

یک آزمایش ساده موجود است که برای بررسی ویژگی‌های جذب یک حوله می‌توانید آن را تجربه کنید، با سرازیر کردن مقدار اندکی آب، به کلاه حوله، به طور مستقیم می‌توانید دریابید که حوله دارای قدرت جذب بالایی است یا خیر.

در واقع اگر بلافاصله درون حوله جذب شود و تقریباً در اطراف ناحیه مورد آزمایش احساس خشکی شود، حوله از ویژگی های جذب خوبی برخوردار است.

غالباً حوله احساس نرمی نسبتاً زیادی خواهد داشت اما هنگام جذب، آب روی سطح پارچه می‌ماند و جذب نمی شود. این امر هنگامی اتفاق می‌افتد که نرم کننده بیش از حد در حین فرآیند تولید، به‌کار برده شده است.

 

حوله‌های جدید باید به دنبال چه چیزی باشید؟

تراکم حوله حمام سلین

در هر اندازه مشخص‌، حوله سنگین‌تر، پنبه بیشتری را در حوله قرار می‌گیرد. چگالی حوله را می‌توان با وزن کردن حوله به راحتی مورد بررسی قرار داد.

در نظر داشته باشید که به طور کلی هر چه حوله متراکم‌‌تر باشد حوله بهتر است. حوله‌های بسیار سنگین برای شستشو هزینه بیشتری دارند.

وزن حوله در هر متر مربع (GSM) اندازه گیری می شود. بطور کلی هرچه وزن بیشتر باشد حوله متراکم تر و جاذب تر و براق تر خواهد بود. 300-400 GSM سبک وزن در نظر گرفته می شود، 400-600 GSM دارای وزن متوسط و 600-900 GSM سنگین ترین است.

حوله‌های ضخیم‌تر ممکن است لوکس به نظر برسند، اما در نظر بگیرید که آیا شما مایل به تحمل زمان طولانی برای خشک شدن هستید یا خیر. حوله‌های بزرگ حمام ممکن است به یک چرخه فوق العاده طولانی در هنگام خشک کردن، نیاز دارند.

اگر شما تمایل دارید، بیشتر در حمام بمانید اما اگر تهویه کافی ندارید می‌تواند مشکل ایجاد کند و حوله ضخیم‌تان مرطوب شود. حوله های میکروفیبر سریع‌تر خشک می‌شوند، بنابراین اگر نمی‌توانید حوله های مرطوب را تحمل کنید اولویت قرار دهید.

 

انقباض حوله‌های سلین

تمامی حوله‌ها هنگامی که برای اولین بار شستشو می‌شوند. میزان انقباض متاثر از اندازه نخ‌های مختلف مورد استفاده در حوله، تراکم بافت، الگوی بافت متفاوت است و ممکن است هیچگاه همانند اول نشود و بافت‌های آن منقبض بماند.

 

نکاتی برای خرید انواع حوله حمام سلین با بهترین کیفیت

نرمی حوله‌های سلین چگونه مشخص می‌گردد. حوله‌ای که از کیفیت بالایی برخوردار است، در شما احساس سختی ایجاد نمی‌کند و روی پوست شما خشن خواهد بود یا در هنگام استفاده از آن برای تمیز کردن سطح یک جسم را خراشیده می‌کنید.

حوله های حمام، نرم ترین جاذب حوله‌های حمام هستند. آنها حوله‌های نرم و لوکس هستند که بر روی پوست لطیف هستند و باعث ایجاد خراش در سطح یک جسم نمی‌شوند. وقتی می‌خواهید حوله حمام را در فروشگاه بخرید، فریب نقش و رنگ خاص حوله را نخورید. برخی از حوله ها بعد از چند شستشو از بین می‌روند زیرا تولید کنندگان فقط آنها را با نرم کردن  و رنگ کردن پارچه پوشانده اند. بنابراین، هنگام خرید حوله های حمام، مواد تولیدی آن را در نظر بگیرید.

 

دوام حوله‌های سلین

به طور کلی، همه ما اعتقاد داریم که طول عمر حوله‌های حمامی که کیفیت پایینی دارند، کوتاه است. اما حوله‌های با کیفیت قادر خواهید بود برای مدت طولانی از آنها استفاده کنید. درست مانند میزان جذب و نرمی، دوام حوله و دست نیز با توجه به محتوای پارچه حوله مشخص می‌شود.

 

حوله‌های جدید باید به دنبال چه چیزی باشید؟

رنگ ثابت حوله‌های سلین

بهترین کیفیت حوله حمام باید بتواند در برابر محو شدن و حفظ رنگ آن پس از استفاده و شستشوی آنها و همچنین در معرض نور خورشید مقاومت کند.

علاوه بر ثابت بودن رنگ‌، پیدا کردن حوله‌های رنگی مناسب برای تزیین دکوراسیون حمام شما می‌تواند کمی چالش برانگیز باشد. بسیاری از تولید کنندگان برتر فقط حوله ها را با چند رنگ محدود به فروش می‌رسانند ، بنابراین پیدا کردن چیزی که در خیال خود تنظیم کرده‌اید می‌تواند خسته کننده باشد. خوشبختانه سلین، حوله هایی با کیفیت بالا و در 24 رنگ ایجاد می‌کند!

 

مواد حوله ساخته شده را بررسی کنید

حوله‌های حمام و دستی با مواد مختلفی از جمله پنبه، بامبو، میکروفیبر، ریون و… ساخته می‌شوند.

از بین تمام این مواد، پنبه بیشترین کاربرد در ساخت حوله های نرم لوکس است. حوله های حمام با بهترین کیفیت با پنبه ساخته می‌شوند زیرا این مواد جاذب‌ترین و نرم‌ترین هستند. این بدان معنا نیست که سایر مواد نمی‌توانند برای شما کار کنند، اما بیشتر آنها اشکالاتی را دارند که پنبه را می‌پوشاند. توجه داشته باشید که حوله های حمام پنبه ای لوکس نیز در دوام، جذب و نرمی آنها متفاوت است و به نخ‌های آن بستگی‌ دارد.

 

نظر خود را بیان کنید