در خرید حوله بچگانه به چه مواردی باید توجه کنیم؟

شرکت حوله یاس سپید مشهد > وبلاگ > حوله تن پوش > حوله تن پوش بچگانه > در خرید حوله بچگانه به چه مواردی باید توجه کنیم؟

حتماً یک نوزاد را از نزدیک دیده‌اید و متوجه پوست نرم و لطیف آن شده‌اید! نوزادان که بسیار حساس هستند، در صورت انجام مراقبت‌های لازم توسط والدین ممکن است به بیماری‌های مختلفی از جمله حساسیت‌ها و بیماری‌های پوستی مبتلا شوند! در این زمینه بهتر است توجه داشته باشید که یکی از ساده‌ترین نکاتی که می‌توانید رعایت کنید، خرید حوله بچگانه سلین با کیفیت است.

متأسفانه در برخی از موارد والدین با خرید حوله بچگانه ارزان قیمت که کیفیت‌هایی پایینی دارند، موجب ایجاد بیماری‌های پوستی، عفونت و خارش‌های شدید در نوزاد یا بچه خود می‌شوند! بهتر است که به این موضوع توجه داشته باشید و از خریدهای بی کیفیت که ممکن است سلامت نوزاد یا بچه شما را به خطر بیندازد، اجتناب کنید. امروز با حوله سلین همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات خوبی به شما بدهیم.

چرا باید اقدام به خرید حوله سلین برای نوزاد بکنیم؟

بچه‌ها و نوزادان بعد از استحمام باید به سرعت و به خوبی خشک شوند و این کار را تنها می‌توان از حوله‌های نرم و باکیفیتی انتظار داشت که می‌توانند این کار را برای ما انجام بدهند. پوشاندن تمام بدن نوزاد توسط حوله‌ها باعث می‌شود که آن‌ها سریع خشک شوند و سرما نخورند.

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد احساس نکنید که چرا تأکید می‌شود، باید حتماً از یک حوله خوب و با کیفیت برای نوزاد استفاده کرد، اما باید بدانید که حوله خوب و با کیفیت می توند در سلامت جسمی و روانی نوزاد تأثیر بگذارد. نوزاد شما با استفاده از حوله‌های استاندارد و نرم می‌تواند آرامش پیدا کند و بدون هیچ اذیتی، خشک شود.

حوله‌های رایحه دار، دشمن کودکان و نوزدان

حوله بچگانه‌ای که به عطرهای خوشبو آغشته شده باشند، شاید دارای ظاهر خوبی باشند، اما در حقیقت این حوله‌ها را اصلاً نباید برای کودک و یا نوزاد دلبند خود استفاده کنید چرا که این کار یک اشتباه محض است! شاید بگویید که من خودم دیدم بر روی حوله رایحه دار نوشته شده بود، برای نوزدان هیچ ضرری ندارد! با کمال احترام این جمله دروغی بیش نیست و تنها جنبه ی تبلیغاتی دارد!

رایحه‌ها دارای مواد شیمایی هستند به همین دلیل باید آن‌ها را فراموش کنید و به هیچ وجه برای حوله بچگانه چنین چیزهایی را انتخاب نکنید که نتیجه اش معمولاً چیزی جز پشیمانی نیست. همچنین اگر فکر می‌کنید، می‌توانید از این حوله‌ها برای خود که جزو بزرگسالان محسوب می‌شوید، استفاده کنید، سخت در اشتباهید!

همان‌طور که این حوله‌ها می‌توانند برای کودکان مشکلات جدی پوستی و ایجاد مشکل در دستگاه تنفسی باشند، در دراز مدت هم می‌توانند برای بزرگسالان این مشکلات را فراهم کنند.

خرید حوله بچگانه

 

حوله‌های زبر برای نوزاد و بچه دلبند شما، اصلاً مناسب نیست

در بازار حوله‌های مخصوص نوزادان و بچگانی وجود دارد که معمولاً از جنس پنبه، بامبو و یا موارد مشابه است! این حوله‌ها با توجه به نرم بودن جنسشان برای کودکان مناسب هستند، از طرفی دیگر حوله‌هایی وجود دارند که ضخیم و زبر هستند! اگر فکر می‌کنید که حوله‌های زیر باعث می‌شود کودک در موارد خاص، سریعتر خشک شود و یا … سخت در اشتباهید!

شما باید از خرید حوله بچگانه زبر خودداری کنید. در نظر داشته باشید که حوله‌های نوزاد و بچه را کمی بزرگ‌تر بخرید تا بتواند به صورت کامل نوزاد شما را بپوشاند. در این زمینه توجه به برندها و شرکت‌های معتبر و با سابقه در این زمینه می‌تواند گزینه ی خوبی باشد چرا که تنها این شرکت‌ها معمولاً پای حرف خود وایمیستند و از تعهدات الکی دادن پرهیز می‌کنند.

چند قدم برای انتخاب بهترین حوله بچگانه سلین

اگر شما هم می‌خواهید که یک حوله برای نوزاد یا فرزند خود انتخاب کنید که عالی باشد، کافی است که چند قدم زیر را با من بردارید:

حوله‌های بدون کلاه را فراموش کنید و یک حوله بچگانه سلین کلاه دار باکیفیت انتخاب کنید

اولین قدم برای خرید یک حوله عالی برای نوزاد یا کودک این است که به دنبال یک حوله کلاه دار باشید. حوله‌های کلاه دار می‌توانند تا حد زیادی بر روی خشک کردن سریعتر و بهتر نوزاد یا کودک تأثیر بگذرانند. در واقع سر نوزاد و خشک شدن آن از اهمیت بالایی برخوردار است و بهتر است که در این زمینه از حوله‌های بچگانه کلاه دار استفاده کنید.

خرید حوله بچگانه

مواد اولیه حوله‌های بچگانه سلین را بشناسید

خوبی خرید آنلاین از سایت‌های معتبر این است که به راحتی می‌توانید، اطلاعات کاملی در مورد مواد اولیه حوله‌های بچگانه سلین داشته باشید. حوله‌ها می‌توانند از جنس‌های مختلفی مانند میکروفیبر، پنبه، پنبه و پلی استر و … باشند، اما در نهایت باید حوله را انتخاب کرد که برای کودک از همه مناسب تر است.

برای کودکان طبق نظر دکتران پوست، توصیه شده‌است که از حوله‌های میکروفیبر هم می‌توانید بجای حوله‌های پنبه ای استفاده کنید. در این زمینه بهتر است که از کارشناسان ما در این حوزه کمک بگیرید. آیا تا بحال از این حوله‌ها استفاده کرده‌اید؟

ضخامت حوله‌ بچگانه سلین را در نظر بگیرید

نکته و قدم بعدی در خرید یک حوله با کیفیت این است که حتماً ضخامت حوله را در نظر بگیرید! ضخامت حوله در جدول دسته‌بندی خود به صورت کاملاً باید درک شود، اما در نظر داشته باشید که بهترین ضخامت برای نوزدان بین 600 تا 700 GSM است! پایین‌تر یا بالاتر از این عدد برای نوزاد خیلی توصیه نمی‌شود.

اگر در این زمینه نمی‌دانید که چکار کنید و یا دنبال راهکاری هستید که در این زمینه بتواند به شما کمک کند، بهتر است که با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی حوله ستین تماس بگیرید و در این زمینه راهنمایی دریافت کنید. کارشناسان ما می‌توانند به شما راهکارهایی برای خرید هوشمندانه تر حوله بچگانه ارائه کنند.

ابعاد حوله را بر اساس جثه نوزاد خود انتخاب کنید

برای خرید حوله حتماً در نظر داشته باشید که جثه کودک یا نوزاد شما چقدر است، سپس به دنبال ابعاد مناسب بگردید. ابعاد مناسب می‌تواند به صورتی باشد که تمام بدن کودک و سر آن را بپوشاند. این موضو باعث می‌شود که کودک شما بدون خطراتی مانند سرماخوردگی با آرامش خشک شود! در این زمینه می‌توانید نظرات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بیان کنید